NOVINKY

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 3,99 €
naša cena 8,50 €

TOVAR V AKCII

KONTAKTY

I.S.D. s.r.o.
Strečnianska 1
851 01 Bratislava
tel: mobil: 0903 793 639
isd@nextra.sk

KADERNÍCKE PRÍPRAVKY

Šampóny, kondicionéry alebo aj kvalitné laky na vlasy tvoria len malý kúsok našej ponuky kaderníckych výrobkov. Obsiahnutá je azda väčšina známych značiek, pričom sa nezabúda ani na posledné novinky v tejto kategórii. Produkty sú určené na domáce použitie, tak aby Vám priniesli čo najväčší účinok a aby ste mali výborný pocit z doma upraveného účesu. Základom ponuky kaderníckych prípravkov tvorí značka Kallos, ktorá ponúka široku paletu farieb na vlasy v rôznych odtieňov, z ktorých si určite vyberiete aj vy. Od tmavých odtieňov až po výrazné farby, značka Glow ponúka len kvalitný farby na vlasy, ktoré zaručene prekryjú pôvodný vlas a dodajú Vám pocit sebavedomia.

O farbené vlasy sa taktiež treba starať a teda treba používať správne výrobky na ošetrovanie farbených vlasov. V tomto prípade Vám ponúkame rôzne šampóny a kondicionéry, ktoré si zaručene budú rozumieť s vašimi farbenými vlasmi a pomôžu aby farba na nich ostala čo najdlhšie.

NOVINKY
Lab35 Koncový sprej na vlasy Jeho špeciálne zložky dodajú vlasom lesk a jemnosť.  Inovatívna receptúra Keratrix obalí vlas lesklým ochranným filmom. Použitie na mokré alebo suché vlasy.
naša cena 3,65 €

LAB35 Finishing Spray 300ml

LAB35 Signature Conditioner 500ml
kondicioner na suché vlasy
Lab35 Vlasový kondicionér pre suché a poškodené vlasy Poskytuje luxusnú mäkkosť, silu, vitalitu a lesk. Reštrukturalizuje a chráni poškodené konce. Inovatívna Keratrix formula obalí  vlas lesklým ochranným filmom.
naša cena 3,15 €

LAB35 Signature Conditioner 500ml

LAB35 Signature Shampoo 500ml
šampón na suché vlasy
Lab35 Šampón pre suché a poškodené vlasy Natural Keratín extrakt zaisťuje pevnosť a pružnosť pre vaše vlasy. Olivový olej - bohatý na antioxidačné prísady, ktoré obsahujú vitamín A, D a E - reštrukturalizovať a oživiť oslabené vlasy. Kokosový olej vyživuje pokožku hlavy. Inovatívna Keratrix formula obalí vlas lesklým ochranným filmom.
naša cena 2,95 €

LAB35 Signature Shampoo 500ml

LAB35 Protecting Serum 50ml
na končeky vlasov
Lab35 Ochrané sérum pre poškodené vlasy Inovatívna Keratrix formula obalí vlas lesklým ochranným filmom a ošetrí poškodené konce. Okamžite sa absorbuje, nezanecháva mastný vzhľad. Vmasírovať do mokrých končekov vlasov.Neoplachujte!
naša cena 2,70 €

LAB35 Protecting Serum  50ml

LAB35 Signature Hair Mask 250ml
posiľňujúca maska na vlasy
Lab35 Maska pre suché a poškodené vlasy Poskytuje luxusnú mäkkosť, silu, vitalitu a lesk. Reštrukturalizuje a chráni poškodené konce. Inovatívna Keratrix formula obalí vlas lesklým ochranným filmom.
naša cena 1,85 €

LAB35 Signature Hair Mask 250ml

LAB35 Restorative Milk 300ml
mlieko na suché a lámavé vlasy
Lab35 Regeneračné mlieko pre suché a poškodené vlasy  Jeho ľahká textúra poskytuje vlasom objem, lesk, jemnosť a jednoduchú úpravu.  Obsahuje: Keratrix, olivový olej, kokosový olej a D-Panthenol.
naša cena 2,65 €

LAB35 Restorative Milk  300ml

KALLOS KJMN -Profesionálna krémová farba na vlasy  s obsahom novej generácie špeciálne vybraných zložiekvitamínu C, (zabraňuje dráždeniu pokožky hlavy a súčasne vlasy vyživuje)argánového olejakeratínu,ktorý je prirodzenou súčasťou vlasov a pri nanášaní vypĺňa štruktúru poškodených vlasov a tým ich obnovuje. Má veľmi dobrú schopnosť ochrany farbených vlasov pred vonkajšími vplyvmi a účinnú
naša cena 2,50 €

Kallos Cream Hair Colour (KJMN) 100ml - č.0.44

Kallos KJMN DUO phase conditioner spray 200ml
Dvojzložkový bezoplachový kondicioner
Dvojzložkový bezoplachový kondicioner Kondicioner posiľňuje a obnovuje vlasy, dodáva im zdravie a hebkosť.Dvojzložkový bezoplachový kondicionér v spreji nezanecháva vlasy mastné.Ostanú ľahko rozčesateľné.Vďaka proteínu, keratínu a provitamínu B5 vlasy hydratujú sú vyživované a chránia končeky vlasov pred poškodením.    
naša cena 1,99 €

Kallos KJMN DUO phase conditioner spray 200ml

 
Usporiadať podľa 
Výrobca 

Kallos šampon 1000ml VANILLAempty
Vďaka proteinom pšenice a pantenolu sa vlasy stávajú lesklé, hebké a ľahko sa rozčesávajú. Použitie: Naneste na mokré vlasy a vmasírujte krúživými pohybmi. Penu opláchnite a v prípade potreby postup
Kallos šampon 1000ml VANILLA

naša cena 1,87 €


Batiste dry shampoo 200ml ORIENTALempty
Batiste dry shampoo 200ml ORIENTAL

naša cena 2,99 €
NzMzNmIx