Starostlivosť o náš tovar sme
         zverili spoločnosti
 

 

NOVINKY

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 3,99 €
naša cena 8,50 €

TOVAR V AKCII

KONTAKTY

I.S.D. s.r.o.
Strečnianska 1
851 01 Bratislava
tel: mobil: 0903 793 639
isd@nextra.sk

ANTICELULITÍDOVA RADA

Nemecká firma Kräuterhof prináša účinné riešenie Vaši problémov s celulitídou a síce ponuka tejto značky zahrňuje kvalitné gély a krémy, ktoré si s vašou pomarančovou kožou určite poradia bez väčších problémov. Danú kozmetiku treba pravidelne používať podľa návodu, keďže iba dlhodobou starostlivosťou dokážete zabráni vzniku celulitídy.

NOVINKY
ANTICELULITÍDOVÉ SÉRUM Špeciálne vyvinuté sérum na koncentrované použitie celulitídy. Každý večer aplikovať, v závislosti na veľkosti problémové oblasti, v dostatočnom množstve na postihnutú kožu a trieť.
naša cena 4,99 €

Anti-celulitídové sérum 50ml

ANTICELULITÍDOVÝ SPRCHOVÝ GEL  Špeciálna maska s aloe vera a alantoínom podporuje mikrocirkuláciu pokožky. S vôňou citrónovej trávy a okrúhle častice, čistí póry a pomáha zaistiť hladkú pleť.  Aplikačná poznámka 1 až 2-krát týždenne aplikovať v kruhovom pohybe na vlhkú pokožku pri sprchovaní. Umyte vodou.
naša cena 2,80 €

Anti-celulitídový sprchový gel 200ml

 

Najpredávanejšie produkty v kategórii

 
Anti-celulitídový gél 250ml 3,99 €
Usporiadať podľa 
Výrobca 

Anti-celulitídové sérum 50mlempty
ANTICELULITÍDOV SÉRUM Špeciálne vyvinuté sérum na koncentrované použitie celulitídy. Kaž večer aplikovať, v závislosti na veľkosti problémové oblasti, v dostatočnom množstve na postihnutú kožu a
Anti-celulitídové sérum 50ml

naša cena 4,99 €


Anti-celulitídový sprchový gel 200mlempty
ANTICELULITÍDOV SPRCHOVÝ GEL  Špeciálna maska s aloe vera a alantoínom podporuje mikrocirkuláciu pokožky. S vôňou citrónovej trávy a okrúhle častice, čistí póry a pomáha zaistiť hladkú pleť. 
Anti-celulitídový sprchový gel 200ml

naša cena 2,80 €


Anti-celulitídový gél 250mlempty
ANTICELULITÍDOV GÉL Tento gél s výkonným komplexom obsiahnutých látok, má intenzívny účinok pri odstraňovaní toxínov. Znižuje kapilárnu  krehkosť pokožky, stimuluje periférny  krvný obeh, viditeľne
Anti-celulitídový gél 250ml

naša cena 3,99 €

OWEzO