Hodnotenie obchodu
5,0
Priemerné hodnotenie obchodu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
235 hodnotení
5
233x
4
1x
3
0x
2
0x
1
1x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
SL
Simona Luhová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
21.3.2025
Som veľmi spokojná, rýchle doručenie a výrobky super za skvelé ceny 😉
JK
Jana Kornelova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
13.3.2025
Prvý krát som tu kupovala ale môžem odporučiť, vlasy vám krásne voňajú asu jemne a hebké účes sa vám prispôsobí.
Ďakujem.
MK
Margita Krastenicsova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
13.3.2025
Som velmi spokojná
AM
Andrea Mišenčikova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
28.2.2025
VK
Veronika Kadlecová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
25.2.2025
Nakupovala aom 1x a bola som veľmi milo prekvapena cenami a hlavne rýchlosťou dodania tovaru. Ďakujem. Rada nakupim znova.
GL
Gabriela Lociova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
25.2.2025
Som spokojná
BB
Bibiana Benkova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
23.2.2025
Som spokojná
FP
Ferdinand Polgáry
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
23.2.2025
Som spokojný
GH
Gitka Hoštáková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
19.2.2025
VEĽMI
DB
Dana Bielkova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
18.2.2025
MF
Marta Faragóová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
16.2.2025
MD
Monika Dobiašová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
14.2.2025
100 percentná spokojnosť už po niekoľký krát.
RS
Robert Soboňa
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
14.2.2025
S obchodom som spokojny. Nakupujem pravidelne. Rychle a bezpecne dodanie.
GP
Gabriela Pathoová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
13.2.2025
Som veĺmi spokojná.
IA
Ing. Maria Ardamicova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
7.2.2025
Som velmi spokojna, kvalitny tovar, prijatelne ceny, rychle odoslanie,
PŽ
Petra Žažová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
6.2.2025
LB
Linda Bujalková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
30.1.2025
skvelé ceny, rýchle dodanie, všetko je tip top zabalené, viem len odporučiť.
+ Dobra komunikacia,zalezi im na zakaznikoch.bol sice problem s objednavkou,ale sef mi zavolal a sa ospravedlnil za neprijemnost,ale potom objednavka bola vybavena k mojej spokojnosti a este aj darcek mi poslal,este raz dakujem.
Super
Max. Spokojnost
